Materiały uszczelniające i tworzywa konstrukcyjne

CIĘCIE WODĄ, LASER, OBRÓBKA CNC

Polityka prywatności

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (zwanej dalej "Ustawą"), wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę P.H.U. SZCZEL-PLAST S.C. z siedzibą w Mikołowie przy ul. Rybnickiej 20 w celach marketingowych, związanych z prowadzoną działalnością w zakresie produkcji i dystrybucji tworzyw konstrukcyjnych oraz materiałów uszczelniających. Podanie danych jest dobrowolne, a Klientowi zgodnie z ustawą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy P.H.U. SZCZEL-PLAST S.C. z siedzibą w Mikołowie przy ul. Rybnickiej 20, informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Informacje zawarte w przesyłanym przez Klienta formularzu kontaktowym, będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach współpracy.