Szczel-plast
Materiały uszczelniające i tworzywa konstrukcyjne

CIĘCIE WODĄ, LASER, OBRÓBKA CNC

Slider - Szczel-Plast

Laser wodny WaterJet

Oferujemy cięcie laserem wodnym WaterJet - jest to nowoczesne, zaawansowane technologicznie przecinanie materiałów, przy użyciu wody pod wysokim ciśnieniem.
W technologii abrasive water jet (AWJ) używana jest struga wody do przyspieszenia ziaren ścierniwa (najczęściej jest nim granat). Mieszanina wody i ścierniwa kierowana jest następnie do dyszy hydro-ściernej (mixing tube) w celu jej uformowania i ustabilizowania.
Powstająca w ten sposób struga posiada wystarczającą ilość energii, aby przeciąć najtwardsze materiały. Prędkość takiej strugi, u wylotu z dyszy, przekracza 300m/s. Technologia tzw. lasera wodnego pozwala na cięcie bardzo twardych materiałów (np. stopy tytanu) o grubości 150 mm i więcej.

Korzyści z zastosowania WaterJet:

WaterJet cięcie wszystkich laserów materiałów wodą

Zastosowanie nowoczesnego urządzenia WaterJet pozwala na precyzyjne cięcie każdego rodzaju materiału, nawet  bardzo twardych i o dużej grubości oraz uzyskanie wysokiej jakości krawędzi cięcia. Dzięki niskiej temperaturze pracy lasera wodnego charakteryzuje się małą siłą oddziałującą na obrabiany materiał. Zaletą tego typu techniki jest zminimalizowanie strat materiału podczas obróbki i cięcia. Laser wodny doskonale nadaj się do obróbki:

Jeżeli chcesz skorzystać z usług cięcia laserem wodnym WaterJet, skorzystaj z zamieszczonego poniżej formularza i opisz nam, czego dokładnie potrzebujesz. Wspólnie ustalimy dogodne terminy i szczegółowe warunki współpracy. Chętnie też odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące stosowania technologii WaterJet w praktyce, czy poziomu precyzji, z jaką wykonujemy prace.


Zapytaj o laser wodny WaterJet

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń pod nr tel. 32 206 71 00, wyślij e-mail lub wypełnij formularz zapytania. Doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania do Twoich potrzeb!

Formularz kontaktowy