Producent tworzyw sztucznych

CIĘCIE WODĄ, LASER, OBRÓBKA CNC

Oferta firmy Szczel-Plast

Szczel-Plast oferuje
materiały uszczelniające

Szczel-Plast jest dystrybutorem tworzyw konstrukcyjnych oraz materiałów uszczelniających w Polsce. Oferujemy nowoczesne technologie, najwyższe standardy obsługi oraz doskonała jakość materiałów...

więcej informacji

Cięcie wodą Water Jet

Cięcie laserem wodnym
Water Jet

Cięcie laserem wodnym WaterJet to nowoczesna i zaawansowana technologia służąca do przecinania materiałów przy pomocy wody pod wysokim ciśnieniem. Cięcie wodą charakteryzuje się brakiem oddziaływania cieplnego na surowiec...

zobacz wideo

Firma Szczel-Plast jest liderem wśród zakładów oferujących tworzywa sztuczne, tworzywa konstrukcyjne czy materiały uszczelniające na terenie Polski. Od lat zajmujemy się prowadzeniem hurtowni najwyższej jakości tworzyw sztucznych, chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Oferta producenta tworzyw sztucznych

W skład oferty producenta tworzyw sztucznych wchodzą produkty, takie jak: materiały uszczelniające, węże PCV, komponenty niestandardowe i wiele innych. Zachęcamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby - w ten sposób przygotujemy dobraną indywidualnie ofertę spełniającą wymagania klienta. Szczel-Plast - producent tworzyw sztucznych, dba o to, by zapewniać dostęp do wielu produktów w jednym miejscu, dzięki czemu klienci mogą korzystać z oferty tworzyw sztucznych, materiałów uszczelniających czy materiałów gumowych. Wśród proponowanych produktów można znaleźć następujące elementy: płyty uszczelkarskie, płyty gumowe, filc techniczny, detale gotowe i wiele innych. Chcąc zapewnić kompleksowość oferowanych usług, zajmujemy się również obróbką CNC oraz cięciem wodą i laserem.

Co nas wyróżnia?

Szczel-Plast jako producent tworzyw sztucznych gwarantuje najlepszą jakość oferowanych produktów, przy których doborze pomaga wykwalifikowana kadra pracownicza z techniczno-inżynierskim zacięciem. Dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala na zakup najlepszych, idealnie dobranych rozwiązań. Wszystkie zamówienia, bez względu na ich zawartość, realizujemy z taką samą dokładnością, dotrzymując z góry ustalonego terminu. Wiemy, że w obecnych czasach najważniejsze są oszczędność pieniędzy i czasu, dlatego zapewniamy konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień.

Nasi klienci

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego zapewniamy konkurencyjne ceny w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Szczel-Plast jako producent tworzyw sztucznych obsługuje zarówno lokalnych klientów ze Śląska, jak i klientów z innych województw - wszystko po to, by zaopatrzyć Państwa w najlepszej jakości materiały uszczelniające i tworzywa sztuczne. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.