Szczel-plast
Materiały uszczelniające i tworzywa konstrukcyjne

CIĘCIE WODĄ, LASER, OBRÓBKA CNC

Oferta firmy Szczel-Plast

Szczel-Plast oferuje
materiały uszczelniające

Szczel-Plast jest dystrybutorem tworzyw konstrukcyjnych oraz materiałów uszczelniających w Polsce. Oferujemy nowoczesne technologie, najwyższe standardy obsługi oraz doskonała jakość materiałów...

więcej informacji

Cięcie wodą Water Jet

Cięcie laserem wodnym
Water Jet

Cięcie laserem wodnym WaterJet to nowoczesna i zaawansowana technologia służąca do przecinania materiałów przy pomocy wody pod wysokim ciśnieniem. Cięcie wodą charakteryzuje się brakiem oddziaływania cieplnego na surowiec...

zobacz wideo

Dystrybutor tworzyw sztucznych

Szczel Plast to firma z tradycjami. Od lat stale zaopatrujemy naszych klientów w tworzywa konstrukcyjne oraz materiały uszczelniające. Jako dystrybutor dbamy o to, by nasze produkty były naprawdę wysokiej jakości, a wszelkie, nawet bardzo duże zamówienia, realizujemy w bardzo krótkim czasie.

Niezależnie od tego, czy potrzebne są Tobie płyty z tworzywa sztucznego, węże PCV, materiały uszczelniające, czy inne produkty wykonane z tworzyw sztucznych – skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy co i na kiedy możemy dla Ciebie zrobić. Jako producent płyt gumowych możemy zaproponować różnego rodzaju płyty zwykłe oraz o właściwościach specjalnych.

Zaopatrujemy klientów zarówno lokalnych (naszą kolebką jest Śląsk), ale też tych z innych regionów kraju. Jednocześnie jako dystrybutor tworzyw sztucznych i producent uszczelek zapewniamy atrakcyjne ceny, zwłaszcza, gdy chodzi o hurt.