Dystrybutor tworzyw sztucznych

CIĘCIE WODĄ, LASER, OBRÓBKA CNC

Oferta firmy Szczel-Plast

Szczel-Plast oferuje materiały uszczelniające

Szczel-Plast jest dystrybutorem tworzyw konstrukcyjnych oraz materiałów uszczelniających w Polsce. Oferujemy nowoczesne technologie, najwyższe standardy obsługi oraz doskonała jakość materiałów...

więcej informacji

Cięcie wodą Water Jet

Cięcie laserem wodnym Water Jet

Cięcie laserem wodnym WaterJet to nowoczesna i zaawansowana technologia służąca do przecinania materiałów przy pomocy wody pod wysokim ciśnieniem. Cięcie wodą charakteryzuje się brakiem oddziaływania cieplnego na surowiec...

zobacz wideo

Firma Szczel-Plast jako dystrybutor tworzyw sztucznych jest liderem wśród zakładów dostarczających tworzywa sztuczne, tworzywa konstrukcyjne czy materiały uszczelniające na terenie Polski. Od lat zajmujemy się prowadzeniem hurtowni najwyższej jakości tworzyw sztucznych, chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Oferta tworzyw sztucznych

W skład oferty dystrybutora tworzyw sztucznych wchodzą produkty, takie jak: materiały uszczelniające, węże PCV, komponenty niestandardowe i wiele innych. Zachęcamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby - w ten sposób przygotujemy dobraną indywidualnie ofertę spełniającą wymagania klienta. Szczel-Plast, dba o to, by zapewniać dostęp do wielu produktów w jednym miejscu, dzięki czemu klienci mogą korzystać z oferty tworzyw sztucznych, materiałów uszczelniających czy materiałów gumowych. Wśród proponowanych produktów można znaleźć następujące elementy: płyty uszczelkarskie, płyty gumowe, filc techniczny, detale gotowe i wiele innych. Chcąc zapewnić kompleksowość oferowanych usług, zajmujemy się również obróbką CNC oraz cięciem wodą i laserem. Powiedz nam, czego oczekujesz, a my dobierzemy indywidualne rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Szczel-Plast, tworzy produkty w oparciu o światowej klasy standardy, dysponując przy tym zgodnością z normami producenckimi. W naszej firmie produkujemy artykuły w zarówno mniejszych, jak i większych seriach.

Szczel-Plast - lider branży

Szczel-Plast gwarantuje najlepszą jakość oferowanych produktów, przy których doborze pomaga wykwalifikowana kadra pracownicza z techniczno-inżynierskim zacięciem. Dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala na zakup najlepszych, idealnie dobranych rozwiązań na podstawie przesłanej dokumentacji technicznej. Wszystkie zamówienia, bez względu na ich zawartość, realizujemy z taką samą dokładnością, dotrzymując z góry ustalonego terminu. Wiemy, że w obecnych czasach najważniejsze są oszczędność pieniędzy i czasu, dlatego zapewniamy konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień.

Niezawodność, precyzja i zaangażowanie w wykonywaną pracę to kluczowe słowa opisujące firmę Szczel-Plast. Wiemy, że współczesny klient oczekuje stałego rozwoju i dostosowania oferty do nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań, dlatego każdego dnia pniemy się coraz wyżej, a nasza produkcja elementów nieustannie się zwiększa.

Produkcja najlepszej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego zapewniamy konkurencyjne ceny w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Szczel-Plast obsługuje zarówno lokalnych klientów ze Śląska, jak i klientów z innych województw - wszystko po to, by zaopatrzyć Państwa w najlepszej jakości materiały uszczelniające i tworzywa sztuczne.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co ugruntowało silną pozycję Szczel-Plastu jako godną zaufania hurtownię dostarczającą produkty najwyższej jakości. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z pracownikami.