Szczel-plast
Materiały uszczelniające i tworzywa konstrukcyjne

CIĘCIE WODĄ, LASER, OBRÓBKA CNC

Slider - Szczel-Plast

Hurtownia tworzyw sztucznych

Szczel-Plast to wiodąca hurtownia tworzyw sztucznych, która z powodzeniem zajmuje się dystrybucją tworzyw konstrukcyjnych wraz z materiałami uszczelniającymi na terenie całego kraju. Nasza hurtownia spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających i bezkompromisowych Klientów. Nasze atuty to: wysoka jakość tworzyw sztucznych, nowoczesne technologie oraz najwyższe standardy obsługi. Wszystko to pozwala dostarczać naszym Klientom perfekcyjnie dopasowane do ich potrzeb produkty.

Hurtownia tworzyw sztucznych Szczel-Plast posiada siedzibę w Katowicach (województwo śląskie) przy ul. Pstrągowej 40. Na miejscu nasi wykwalifikowani pracownicy z należytą starannością wykonają produkty realizowane na zamówienie, a także zaoferują gotowe elementy.

Oferta hurtowni tworzyw sztucznych

Hurtownia tworzyw sztucznych Szczel-Plast – lider rynku

Dokładamy wszelkich starań, by naszym Klientom oferować najlepsze i najbardziej nowoczesne rozwiązania oraz bogaty wybór. W asortymencie naszej hurtowni tworzyw sztucznych znajduje się szeroki zakres produktów. Jest to m.in.: mikroguma, guma porowata, filc techniczny, uszczelki, tektura, płyty CV, maty filtracyjne, taśmy szklane, glinokrzemianowe, PCV, PP, PE, PA, pleksi, metapleks, poliwęglan, nowotex oraz przewody PCV, PUR. W usługach naszej hurtowni tworzyw sztucznych mieści się także obróbka tworzyw sztucznych obejmująca produkcję formatek, płytek, wałków, uszczelek oraz detali gotowych, takich jak: koła zębate, rolki, łożyska, tuleje, prowadnice, kątowniki, ślizgi.

Hurtownia Szczel-Plast - obróbka tworzyw sztucznych

Szczel-Plast to renomowana i ceniona hurtownia tworzyw sztucznych, która od lat znajduje się w czołówce branży. Jesteśmy w stanie przygotować zamówienia zgodnie z życzeniem każdego Klienta. Detale mogą mieć dowolny kształt, rozmiar, wymiar i grubość - każde zlecenie zostanie zrealizowane z należytą starannością i dokładnością. Klientami naszej hurtowni tworzyw sztucznych są zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Produkujemy i dostarczamy tworzywa sztuczne w ilościach hurtowych na indywidualne zamówienie, jak i prowadzimy sprzedaż gotowych detali, zgodnych z dokumentacją techniczną.

Hurtownia tworzyw sztucznych Szczel-Plast oferuje również usługę cięcia laserem wodnym WaterJet - to nowoczesna, zaawansowana technologicznie metoda umożliwiająca przecinanie materiałów przy użyciu wody pod wysokim ciśnieniem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą hurtowni tworzyw sztucznych Szczel-Plast.


Formularz kontaktowy

Zachęcamy do kontaktu poprzez poniższy formularz. Odpowiemy na zapytanie najszybciej jak to możliwe oraz przedstawimy aktualne promocje. Służymy fachowym doradztwem technicznym.